Yhteystiedot

Puheenjohtaja

Päivi Ahonen p. 044 9728 234 

super407@superliitto.fi

Hollolan kunnan pääluottamusmies:

Minna Kuisma p. 0447801207

Minna.kuisma@hollola.fi

Päijät-Hämeen hyvinvoinkuntayhtymän pääluottamusmiehenä toimii : 
Marjut Hakala p.0500 846 381
marjut.hakala@superliitto.fi

Tuula Nieminen p.044 440 6080
tuula.nieminen@phhyky.fi

Varapääluottamusmiehet
Jonna Tanttu p.044 4828619
jonna.tanttu@phhyky.fi
tavoittaa torstaisin

Tarja Aatonen p. 044 440 6099
tarja.aatonen@phsotey.fi tai super405@superliitto.fi
tavoittaa tiistaisin 8-15.45 (sähköpostitse 24/7)

Luottamusmiehet/kotihoito
Miia Palm p. 044 482 8621
super403@superliitto.fi

Jonna Tanttu p. 044 4828619
jonna.tanttu@gmail.com

Hannele Nevalainen

Varaluottamusmies/kotihoito:
Anne Granroth

Luottamusmies/perhe-ja sosiaalipalvelut
Tytti Jauhiainen
 

Luottamusmiehet/palvelutalot
Pirjo Broman
pirjo.broman@phhyky.fi

Samuel Dillström

Katja Kiviniemi

Luottamusmies/Salpausselän kuntoutussairaala Jalmari
Elina Korkalainen